Oferta dla domu

Firma TERRA.NET.PL Tomasz Guzowski świadczy usługi stałego dostępu do Internetu z wykorzystaniem radiolinii i światłowodów na terenie powiatu zielonogórskiego tj. miasta Zielona Góra oraz okolicznych gmin - gminy Zielona Góra, Świdnica i Sulechów. O jakości świadczonych usług stanowi dynamicznie powiększająca się ilość abonentów, którzy zaufali firmie a swe zaufanie potwierdzają wieloletnim związaniem z firmą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

UMOWA ZAWSZE NA CZAS NIEOKREŚLONY !!!

 

WYPRÓBUJ NAS ZA DARMO PRZEZ 10 DNI !!!

 

Promocja

Szanowni Państwo,

 

pragnąc podziękować za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli stworzyliśmy ofertę promocyjną, dzięki której mogą Państwo otrzymać minimum 1 miesiąc świadczenia usługi dostępu do Internetu za 1,23 zł!

 

Wystarczy polecić swoim znajomym nasze usługi!

 

Jeżeli Państwa znajomi podpisując z nami umowę, powiedzą, że o ofercie dowiedzieli się właśnie od Państwa otrzymają Państwo miesiąc dostępu do Internetu za 1,23 zł za każde polecenie! W ofercie brak ograniczeń co do ilości polecanych osób.

Skala oszczędności jakie mogą Państwo zyskać w ten sposób zależy więc tylko od Państwa!

 

Oferta

Firma TERRA.NET.PL Tomasz Guzowski oferuje swoim klientom usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu z wykorzystaniem radiolinii na pasmach licencjonowanych i nielicencjonowanych. Udostępnienie szerokopasmowego Internetu na lokalnym rynku jest odpowiedzią firmy na potrzeby mieszkańców, którzy chcą się rozwijać technologicznie i mieć szanse na korzystanie z Internetu na takim samym poziomie jak pozostali mieszkańcy Polski. Jest to możliwe dzięki dopasowaniu świadczonych usług do indywidualnych potrzeb każdego klienta, poprzez dopasowanie wysokości abonamentu, zależnego od przepustowości łącza.

Miejscowości do jakich obecnie dociera firma ze swoimi usługami to głównie: Kiełpin, Jarogniewice, Jeleniów, Ochla, Drzonków, Racula, Wilkanowo, Świdnica, Barcikowice, Cigacice, Zawada, Zatonie, Zielona Góra, Krępa, Przytok, Przylep oraz Łężyca.

 

Pakiety

 

                      Oferta ważna od 01.04.2014 r.

 

Nazwa

Prędkość
Pobieranie/Wysyłanie

Cena

Internet Mini do 2Mbps/1Mbps 34,00 zł/mc
Internet Basic do 5Mbps/1,5Mbps 49,20 zł/mc
Internet Standard do 10Mbps/2Mbps 73,80 zł/mc
Internet VIP do 15Mbps/3Mbps 98,40 zł/mc

 

 

 

 

UMOWA ZAWSZE NA CZAS NIEOKREŚLONY!
Brak ukrytych kosztów serwisowych
OPŁATA ZA AKTYWACJĘ tylko 1,23 zł

 

 

  1. Zakup, instalacja i konfiguracja routera bezprzewodowego 150,00 zł (opłata jednorazowa w przypadku opcji Wi-Fi, gdy klient nie posiada własnego sprzętu).
  2. We wszystkich sprawach nieuregulowanych niniejszym cennikiem mają zastosowanie postanowienia Regulaminu usługi stałego dostępu do sieci Internet.
  3. Podane ceny zawierają podatek VAT 23% i są cenami brutto.

Kontakt

 

W celu uzyskania bliższych informacji na temat możliwości podłączenia Internetu prosimy o kontakt 

Biuro firmy:

czynne w godzinach 08:00 - 16:00

ul. Poznańska 20C, 65-138 Zielona Góra

tel. 68 506 51 50

 

Serwis

tel. 535 55 66 77 lub 502 51 25 15